Ana sayfa

Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Son 5 yıldan beri Vegoo ile çalıştığı için, iyi ürünler ve en iyi hizmeti aldık, vegoo çok çalışkan bir ekip ve her zaman bize iyi destek veriyor! Umarım 2018 yılında hızlı büyürler!

—— Mr.Khokan

Birlikte uzun vadeli işbirliği ve gelişme!

—— Bay Vipul

Şirket satış sonrası hizmet konusunda düşünceli ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Uzun vadeli bir işbirliği olacağız. İşbirliği son derece tatminkar ve son 5 yıldır Şirketimiz uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyiz.

—— Mr.Indy

Ile konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, kalite süper iyidir

—— Mr.Alan

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.

  • Üretim hattı
    Shenzhen WeiGu Elektronik Technology Co, Ltd LED ekran, LED aydınlatma ve ilgili LED fotoelektrik mühendisliği için önde gelen yüksek teknoloji üreticilerinden biridir. Fabrikamız yaklaşık 10, 000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 15 üretim yüksek hızlı SMD makinesi ile LED ekranın 8, 000 metrekare aylık üretim ulaşmak. Seri üretim, tüm hammaddelerin bütünlüğü ve istikrarını sağlar. Kaynak entegrasyonu, kapsamlı entegre çözümler sayesinde, müşterilerimize daha kaliteli hizmetler sunarak, ürünlerin kalitesini ve maliyetini etkin bir şekilde düşürüyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Linda Ma

Tel: 86-15118043086

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)