Ana sayfa

Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.

Çin Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Son 5 yıldan beri Vegoo ile çalıştığı için, iyi ürünler ve en iyi hizmeti aldık, vegoo çok çalışkan bir ekip ve her zaman bize iyi destek veriyor! Umarım 2018 yılında hızlı büyürler!

—— Mr.Khokan

Birlikte uzun vadeli işbirliği ve gelişme!

—— Bay Vipul

Şirket satış sonrası hizmet konusunda düşünceli ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Uzun vadeli bir işbirliği olacağız. İşbirliği son derece tatminkar ve son 5 yıldır Şirketimiz uzun vadeli işbirliğine devam etmek için çok istekliyiz.

—— Mr.Indy

Ile konuşmak kolay, çok profesyonel ve hızlı servis, kalite süper iyidir

—— Mr.Alan

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd. Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.
reception area Open office area Meeting room Meeting room CEO office Manager office

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : VEGOO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : < 10%
OEM: Private OEM customized service
ODM: Original Design Manufacturer
Shenzhen WeiGu Elektronik Technology Co, Ltd LED ekran, LED aydınlatma ve ilgili LED fotoelektrik mühendisliği için önde gelen yüksek teknoloji üreticilerinden biridir. Fabrikamız yaklaşık 10, 000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 15 üretim yüksek hızlı SMD makinesi ile LED ekranın 8, 000 metrekare aylık üretim ulaşmak. Seri üretim, tüm hammaddelerin bütünlüğü ve istikrarını sağlar. Kaynak entegrasyonu, kapsamlı entegre çözümler sayesinde, müşterilerimize daha kaliteli hizmetler sunarak, ürünlerin kalitesini ve maliyetini etkin bir şekilde düşürüyoruz.

WeiGu LED'in kurulmasından bu yana ısrar ettiğimiz temel felsefe "Personel ilk, müşteriler en yüksek" dir. Şirketimiz, öğrenme odaklı, yüksek düzeyde yürütme, uyum sağlama yeteneğine sahip kurtlar gibi bir takım kurmayı amaçlamaktadır. Personel öğrenme ve rahatlama için kütüphane kuruldu. Ayrıca kurumsal pozitif enerjiyi ortaya çıkarmak için gönüllü ekip kurduk. Şirketin genel imajı ve çalışma ortamı ve pozitif enerji, bir grup üst düzey teknolojik ekibi kendine çekti ve LED bileşenlerinden LED terminal ürün araştırma ve geliştirmesine, tam endüstri ölçeğini üretmeye başladı.

Ürünlerimiz WeiGu LED'leri hızla genişleyen Çin pazarında aynı zamanda, uluslararası pazara doğru yönelmekte ve ihracatın payı giderek artmaktadır. (Tüm ürünlerimiz RoHS / CCC / CE / EMC / ISO / FCC sertifikalarını geçmiştir. LED uygulama ürün çeşitliliği firmamız tarafından araştırılan ve üretilen, ürün yapısı çeşitlendirilerek tamamlanmıştır. Dahil olanlar: İç ve dış mekan serilerini örtün. : 1. Kiralık ekran, 2. Reklam LED ekran, 3. LED TV, 4. Tam renkli anormal ekran vb. Ürünler yaygın olarak çeşitli kamusal alanlarda kullanılmaktadır: Ticari plaza, devlet dairesi, stadyumlar, ulaşım tesisleri, finansal kurumlar, tiyatro, performans salonu, vb Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Güneydoğu Asya ve diğer ülkelerde, Hong Kong, Tayvan ve diğer bölgelere ihraç edilmektedir. Uluslararası standartlarda üretim süreci, kesinlikle ürün kalitesini kontrol ve müşteri tutarlı yüksek övgü kazandı .

Yerel müşterilerle işbirliği yapmak, yerelde ofis kurmak gibi yollarla, WeiGu LED, sorunları hızla çözebilen bir satış sonrası hizmet grubu kurdu. Hızlı yanıt, müşteri sorununu hızlı bir şekilde çözmek için kişiselleştirilmiş çözümler. Ürünleri ve hizmetleri kişiselleştirilmiş, kapsamlı, uzun döngü, daha az kusurları yansıtır. WeiGu LED Shiyan Town, Baoan ilçesinde, Shenzhen yer almaktadır. Gelişmekte olan süreçte olumlu yanıt ulusal yeşil çevre koruma, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma politikası. LED ekran sektörüne yeni bir yüksek hızlı gelişimin yaklaşımıyla, dünyanın en yüksek maliyetli LED tedarikçisi olmak için genel hizmete çözüm olmak için LED ekrana odaklanmaya devam ediyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Weigu Electronic Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Linda Ma

Tel: 86-15118043086

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)